טפט מגנטי מחיק לחדרי ילדים

חיפוי קיר הוא אידיאלי לחדרי ילדים

אנחנו תמיד שואפים להפוך את חדרי הילדים לחדרים הנעימים, החמים והמזמינים ביותר בבית. עיצוב חדר ילדים שיהיה להם גם כיף אבל גם יאפשר לנו תחזוקה סבירה שלו הוא לא תמיד פשוט. אחד מהפתרונות שיכולים להפוך משימה זו לקלה בהרבה, הוא חיפוי קיר. חיפוי קיר למעשה מאפשר לנו לייצר שינוי עיצובי גדול בחדר הילדים, להפוך אותו לאישי יותר, אבל גם לתרום לשמירה על הניקיון ותחזוקת החדר. בעבר, רוב חיפויי הקיר היו בסגנון טפטים, אך היום יש מגוון עצום של טכנולוגיות אשר משדרגות משמעותית את חיפוי הקיר הסטנדרטי. חיפוי קירות פנים באמצעות אריגי זכוכית הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר. 

מה היתרונות של חיפוי קיר מגנטי מאריגי זכוכית?

חיפוי קיר מגנטי ומחיק מאריגי זכוכית מאפשר לכם לייצר סביבה נעימה לילדים, בלי לוותר לא על העיצוב ולא על הנוחות והתחזוקה של החדר. היתרונות של חיפוי קיר מאריגי זכוכית כוללים בין השאר:

  • עמידות במים: חדרי ילדים הם פעמים רבות החדרים המתבלים במהירות הרבה ביותר בבית. הסיבה לכך היא שילדים עלולים בסבירות גבוהה יותר לפגוע בקירות ובתשתיות במהלך משחקים, או התנהגות מפוזרת. נזקי מים בקירות יכולים לדרוש מכם לבצע תיקוני טיח או צביעה מחדש. חיפוי קיר מאריגי זכוכית הוא עמיד למים, ומאפשר לכם ראש שקט גם עם הילדים השובבים ביותר.
  • מגנטיות: חיפוי הקיר מסיבי זכוכית הוא למעשה טפט מגנטי. העובדה שיש לכם טפט מגנטי לקיר מאפשרת לכם לשלב בחדר כמות גדולה של משחקים, או לעשות בקיר שימוש כלוח מודעות לנוחות הילד. 
  • עיצוב: פעמים רבות עיצוב חדר הילדים צריך להשתנות ככל שהילד מתבגר ומתפתח. חיפוי קיר מגנטי מאריגי זכוכית מאפשר לכם כמות בלתי נגמרת של צורות עיצוב. אם אתם רוצים לעשות בו שינויים, תוכלו לשלב בתוך הטפט מגנט, ואפילו לצבוע אותו לחלוטין מחדש, בלי צורך לפרק ולהתקין חיפוי חדש. המגוון העצום של מרקמים מהם ניתן לבחור, חלקם בעלי מראה תלת ממדי, הופכים את חיפוי הקיר מאריגי זכוכית לאידיאלי לחובבי עיצוב שרוצים להעניק לחדר הילדים שלהם מראה ייחודי.
  • שמירה על הקיר: נוסף על נזקי המים, חיפוי קיר מאריגי זכוכית שומר על הקיר שלכם מפגיעות וסדקים. אם אתם רוצים לאפשר לילד שלכם מרחב שייתן לו אפשרות להוציא אנרגיה בלי חשש מנזקים, חיפוי קיר מגנטי מאריגי זכוכית הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם. אריגי הזכוכית הם חזקים, אך גם מעט גמישים, מה שהופך אותם לכמעט בלתי אפשריים לקריעה, ונותן להם את היכולת לשמור על הקיר שלכם כמעט מכל מכה. 

היזהרו מחוסר אמינות

האפשרות לייבא מוצאים באיכות משתנה מכל העולם, גורמת לישראלים רבים לרכוש מוצר לא איכותי מספק לא אמין. חשוב לזכור שחיפוי הקיר שלכם צריך להאריך שנים, ולשרת אתכם לאורך זמן. קנייה של מוצר איכותי תבטיח לכם את האפשרות לבצע שינויים עיצוביים, תשמור על הקיר שלכם מכל פגיעה, ותעניק לכם שנים רבות של מוצר איכותי ללא רבב.