אריגי זכוכית - טפטים מתקדמים לבית ולמשרד

אל תשאירו את הקירות בבית והמשרד ריקים

גם בבית וגם בבנייני משרדים, עיצוב הפנים יכול לחולל פלאים. בבית עיצוב נכון יכול לתת אווירה נעימה, אפשרות לביטוי אישי ורוגע. במשרדים לעומת זאת, עיצוב נכון וחכם יכול לגרום לעובדים לרצות להישאר במקום העבודה, להגביר את היעילות ולשדר לשותפים עסקיים עוצמה וטעם משובח. אחד מהפרמטרים אשר חשוב לשים אליהם לב כאשר אנחנו מעצבים חלל, הוא עיצוב קירות. רבים משאירים את הקירות שלהם חלקים, בלי שום השקעה מעבר לבחירת צבע הקיר. מדובר בטעות, מאחר והקירות שולטים על רוב שדה הראייה בחלל הבניין, ולכן כל שינוי עיצובי בהם יכול לחולל אפקט עצום. בעבר, אחת מהאפשרויות האהובות ביותר לעיצוב קירות הייתה טפטים לקיר והם היו חובה כמעט בכל בית. היום, הטפטים הוותיקים כבר כמעט אינם בשימוש, והתחליף העולה הוא חיפוי קיר פנימי באריג זכוכית.  

מהם היתרונות של חיפוי קיר פנימי באריג זכוכית?

חיפוי קיר פנימי באריג זכוכית יכול לחולל אפקט עצום בחלל הבניין כולו. לחיפוי קיר פנימי באריג זכוכית יתרונות רבים, גם אם בוחרים ליישם אותו בבית מגורים או במבנה משרדים. היתרונות הללו כוללים בין השאר:

  • אקוסטיקה: שימוש באריג זכוכית כאשר מבצעים עיצוב קירות פנים יכול לספק ערך נוסף בתחום האקוסטיקה. הפיזור של גלי הקול מהקירות נובע במידה רבה מהמרקם שלהם, כאשר הבליטות והחריצים למעשה מפזרים את גלי הקול למקומות שונים. ניתן להשיג אפקט חיפוי אקוסטי של ממש כאשר משתמשים בחיפוי אריג זכוכית, מאחר וניתן בעזרתו לשנות את המרקם של הקיר בקלות רבה. 
  • התקנה קלה: ההתקנה של חיפוי קיר מאריגי זכוכית היא קלה ומהירה, וניתן לבצע אותה באופן עצמאי. השיטה היא לרוב הדבקה של האריחים, ולכן היישום והשדרוג של הקיר בעזרתם הוא קל מהיר וחסכוני.
  • מגנוט: משרדים רבים עושים שימוש ביכולת של חיפוי קיר מאריגי זכוכית להיות מגנטי. כך, תוכלו לייצר סביבת עבודה נוחה יותר לעובדים, אשר יוכלו להשתמש בקיר כמו בלוח להדבקת דוחות, לוחות זמנים או תמונות אישיות. 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

השימוש בטפטים מתקדמים יכול לשדרג במהירות רבה את העסק או הבית, ולתת להם מראה מודרני וחדש. יתרון נוסף של טפטים מאריגי זכוכית הוא היכולת שלהם להגן על הקיר, בין אם מנוזלים או מלחץ מכני, ולחסוך לכם כסף רב על תיקונים ושיפוצים. זכרו שחיפוי קירות דקורטיבי איכותי יכול לאפשר לכם לבצע שינויים בלוחות עצמם ולעיתים לצבוע אותם מחדש. כך, חיפוי קירות מתקדם יכול להשתנות אתכם, והוא בעצם כלי עיצובי מודולרי שתוכלו להשתמש בו שנים רבות קדימה, גם אם תבחרו לשנות מקצה לקצה את עיצוב החלל. הקפידו לרכוש מוצרים איכותיים, מאחר והם ישרתו אתכם שנים רבות וישמרו על המראה והמרקם המקוריים.